Do czego służy sterownik switchBoxDC? Czym różni się od sterownika switchBox?
Sterownik switchBox służy do sterowania obwodem dowolnego napięcia. W przeciwieństwie do switchBox’a posiada wyjście bezpotencjałowe i jest zasilany z 12-24V DC. Przykłady użycia: sterowanie elektrozaworem 9-24V DC lub 12-24V AC. Możliwość sterowania halogenami, paskami led 12-24V. Możliwość sterowania silnikami, siłownikami, grzałkami itd. Możliwość stworzenia bezprzewodowego „niewidzialnego” przycisku WiFi (akcja wyślij URL) z każdego przedmiotu w połączeniu ze sterownikiem proxiSwitch.
Jaką maksymalną moc może przełączać switchBoxDC?
SwitchBoxDC może przełączać maksymalnie 250V 5A, co przekłada się na 1250W.
Czy do switchBox'a można podłączyć przycisk?
Tak, do switchBox’a można podłączyć przycisk monostabilny bez podświetlenia, przycisk bistabilny bez podświetlenia lub sygnał z zewnętrznego urządzenia posiadające wyjście bezpotencjałowe 12-24V. Akcje na przycisk (zarówno „trigger” jak i co ma się stać) są dowolnie konfigurowalne. Podłączając sterowniki pod to samo źródło zasilania istnieje możliwość stworzenia bezprzewodowego „niewidzialnego” przycisku z każdego przedmiotu w połączeniu ze sterownikiem proxiSwitch. Obsługiwane są również bezprzewodowe przyciski z modułem inBox, który działa do 5 lat na jednej baterii oraz piloty uRemote.
Czy można załączyć sterownik switchBoxDC na określony czas?
Tak, istnieje taka funkcjonalność. Załączenie „na czas” można zrealizować z poziomu ekranu sterowania (w ustawieniach sterownika należy ustawić wartość) lub z poziomu fizycznego przycisku – akcji (trigger: „włącz na czas”).
Jaki stan wyjścia ma sterownik switchBoxDC po restarcie zasilania?
Dowolnie skonfigurowany przez użytkownika (ostatni, przeciwny, wyłączony, włączony).
Czy sterownik switchBoxDC działa z asystentem głosowym Google Home lub Alexa?
Tak, sterownik switchBoxDC działa z asystentem głosowym Google Home oraz Alexą.