Obudowy hermetyczne wykorzystywane są w różnych dziedzinach instalacji takich jak automatyka przemysłowa czy instalacje natynkowe występujące w warunkach wilgotnych.

 

Wysoki stopień ochrony IP uzyskany jest przez zastosowanie elastycznej uszczelki która zapewnia szczelność przed pyłami i ochronę przed wilgocią. Puszka wyposażona w przezroczystą pokrywę oraz metalową płytę montażową pozwalającą na zamontowanie we własnym zakresie szyn montażowych lub innego osprzętu.

 

Zastosowanie:

 

 

O producencie:

Pawbol Sp. z o.o. to uznany w Polsce i Europie producent osprzętu elektrotechnicznego, który swoją działalność rozpoczął w 1989 roku. Od tamtej pory firma dała się poznać jako solidny i niezawodny partner w biznesie. Długoletnie doświadczenie oraz elastyczność w działaniu stały się gwarantem najwyższej jakości produktów oraz satysfakcji Klienta. Firma Pawbol we wdrażaniu wybranych produktów współpracuje z Centrum Innowacji i Transferu Technologii Akademii Techniczno - Humanistycznej w Bielsku Białej. Stawiając na rozwój firmy i chęć pozostawania konkurencyjnym na rynku, Pawbol korzysta z potencjału wiedzy i doświadczenia specjalistów ATH, współpracując z nimi w obszarze projektowania i wykorzystania innowacyjnych procesów technologicznych.

 

CHARAKTERYSTYKA

Nazwa

Szafka rozdzielcza hermetyczna IP65 31x41x17cm [przeźroczyste drzwi]

Kod i nazwa producenta

c.1602-p [Pawbol]

Materiał:

ABS / poliwęglan (drzwi)

Wymiary:

310 x 410 x 170 mm

Kolor:

RAL 7035 (szary)

Wymiary płyty montażowej:

245 x 360 mm

Materiał płyty montażowej:

ocynkowany metal

Temperatura pracy:

-25 ÷ 60°C

Stopień ochrony:

IP65

Odporność na uderzenia:

IK10

Dodatkowe informacje:

Uszczelka poliuretanowa. Uniwersalne profile montażowe w podstawie.