Wyświetl: Widok: Sortowanie:
Rekordów na stronie:

moduły SFP, GBIC

Port 1x 1000 Mbps LC MM, Długość fali TX 850 nm, Długość fali RX 850 nm Zasięg portu 550 m, Okablowanie portu 50/125, 62.5/125, 100/140 ľm, Obsługiwane prędkości przesyłu danych 1.06/1.25/2.12 Gb/s,
Symbol: 60.5000 Jednostka miary: SZT
Magazyn główny:
brakPokaż dostępność w sklepach
Poznań - Katowickakilka
Poznań - Kwiatowakilka
Poznań - Zwycięstwakilka
Gdańsk - Śląskakilka
Cena brutto: 55.77 
+
-
Port 1x 1000 Mbps LC SM, Długość fali TX 1310 nm, Długość fali RX 1310 nm Zasięg portu 20km.
Symbol: 60.5001 Jednostka miary: SZT
Magazyn główny:
kilkaPokaż dostępność w sklepach
Poznań - Katowickakilka
Poznań - Kwiatowabrak
Poznań - Zwycięstwabrak
Gdańsk - Śląskakilka
Cena brutto: 67.48 
+
-

Cena obowiązuje wyłącznie przy złożeniu zamówienia przez sklep internetowy, przy założeniu dostępności towaru na magazynie. Ceny w oddziałach SPEC KABLE mogą różnić się od cen prezentowanych na stronach serwisu www.speckable.pl
Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.

Powered by: www.inkontrahent.pl