Wyświetl: Widok: Sortowanie:
Rekordów na stronie:

pigtaile

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, MM, 50/125, dupleks, włókno OM2, 3.0mm, 1 m
Symbol: 30.3720 Jednostka miary: SZT
Stan:
brak<Sprawdź stany w oddziałach>
Poznań - Magazyn Wołczyńskabrak
Poznań - Katowickabrak
Poznań - Kwiatowabrak
Poznań - Zwycięstwabrak
Piła - Kossakabrak
Gdańsk - Śląskabrak
Cena online: 29.88 
Cena detaliczna: 32.28 
+
-
Symbol BKT: 22QP5600.2
Symbol: 30.3701 Jednostka miary: SZT
Stan:
kilkadziesiąt<Sprawdź stany w oddziałach>
Poznań - Magazyn Wołczyńskakilka
Poznań - Katowickakilkadziesiąt
Poznań - Kwiatowakilkanaście
Poznań - Zwycięstwakilka
Piła - Kossakabrak
Gdańsk - Śląskakilkadziesiąt
Cena online: 9.14 
Cena detaliczna: 9.89 
+
-
Symbol BKT: 22QP5200.2
Symbol: 30.3702 Jednostka miary: SZT
Stan:
kilkadziesiąt<Sprawdź stany w oddziałach>
Poznań - Magazyn Wołczyńskakilkadziesiąt
Poznań - Katowickakilkanaście
Poznań - Kwiatowakilka
Poznań - Zwycięstwakilkanaście
Piła - Kossakabrak
Gdańsk - Śląskakilka
Cena online: 7.87 
Cena detaliczna: 8.50 
+
-
Pigtail SC/UPC, MM, 50/125, 0,9mm, włókno OM2
Symbol: 30.3719 Jednostka miary: SZT
Stan:
brak<Sprawdź stany w oddziałach>
Poznań - Magazyn Wołczyńskabrak
Poznań - Katowickabrak
Poznań - Kwiatowabrak
Poznań - Zwycięstwabrak
Piła - Kossakabrak
Gdańsk - Śląskabrak
Cena online: 6.89 
Cena detaliczna: 7.44 
+
-
Symbol: 30.3711 Jednostka miary: SZT
Stan:
kilkaset<Sprawdź stany w oddziałach>
Poznań - Magazyn Wołczyńskakilkadziesiąt
Poznań - Katowickakilkadziesiąt
Poznań - Kwiatowakilkadziesiąt
Poznań - Zwycięstwakilkadziesiąt
Piła - Kossakabrak
Gdańsk - Śląskakilkadziesiąt
Cena online: 5.60 
Cena detaliczna: 6.60 
+
-
Symbol BKT: 22QP9600.2
Symbol: 30.3707 Jednostka miary: SZT
Stan:
kilkadziesiąt<Sprawdź stany w oddziałach>
Poznań - Magazyn Wołczyńskakilkadziesiąt
Poznań - Katowickakilkadziesiąt
Poznań - Kwiatowakilka
Poznań - Zwycięstwabrak
Piła - Kossakabrak
Gdańsk - Śląskakilkanaście
Cena online: 8.25 
Cena detaliczna: 8.56 
+
-
Symbol BKT: 22QP9200.2
Symbol: 30.3708 Jednostka miary: SZT
Stan:
kilkadziesiąt<Sprawdź stany w oddziałach>
Poznań - Magazyn Wołczyńskakilkadziesiąt
Poznań - Katowickakilkanaście
Poznań - Kwiatowakilkadziesiąt
Poznań - Zwycięstwakilka
Piła - Kossakabrak
Gdańsk - Śląskakilkanaście
Cena online: 7.81 
Cena detaliczna: 8.50 
+
-
Symbol: 30.3704 Jednostka miary: SZT
Stan:
kilka<Sprawdź stany w oddziałach>
Poznań - Magazyn Wołczyńskakilka
Poznań - Katowickabrak
Poznań - Kwiatowabrak
Poznań - Zwycięstwakilka
Piła - Kossakabrak
Gdańsk - Śląskakilka
Cena online: 8.59 
Cena detaliczna: 9.27 
+
-

Cena obowiązuje wyłącznie przy złożeniu zamówienia przez sklep internetowy, przy założeniu dostępności towaru na magazynie. Ceny w oddziałach SPEC KABLE mogą różnić się od cen prezentowanych na stronach serwisu www.speckable.pl
Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.

Powered by: www.inkontrahent.pl